Události

7.9. 2019-8.9.2019 Seminář Sny a vnitřní dítě a astrologická poradna s Robertem


7.9. SEMINÁŘ
Prožitkový jednodenní seminář práce se sny s astrologem a koučem Robertem Policarem a umělkyní a terapeutkou Ladou Záhlavovou.
Sny nás doprovázejí každým dnem, i když to vypadá, že se nám nic extra nezdá. Někdy bývají sny a jejich významy ukryté pod povrchem v malých symbolech, kterých si běžně nevšimneme. Na tomto semináři se budeme věnovat výkladu vašich osobních snů a povíme si, co mohou znamenat jednotlivé symboly pro každého z nás. Ve snáři můžeme najít povšechní výklad snů, ale u každého jedince se význam může velmi lišit.
Prostřednictvím meditací a prožitku si ukážeme, jak poselství snů v sobě zpracovat, aby se pozitivně odráželo v našem životě.
Na závěr se propojíme v meditaci s bubny a chřestidly, abychom naše vize a sny společně pozvedli.


8.9. ASTROLOGICKÁ PORADNA
Druhý den po semináři bude možnost se objednat k Robertovi na rozbor dle klasické a mayské astrologie. Cena konzultace bude upřesněna. Pokud bude mít někdo zájem o seminář i konzultaci, hlaste mi tuto skutečnost předem. Je možné rozhodnout se i na místě.
S sebou si vezměte: Sami sebe, pastelky a papíry, pokud máte, tak buben, chřestidlo nebo jakýkoli jiný bouchací či drnkací nástroj.
Cena semináře: 700 Kč
Kontakt pro registraci: Lada +420 721 287 943

Platbu za seminář pošlete na číslo účtu: 173052992/0300

Těšíme se na setkání s vámi. :-)