Tarot a meditace

Nejedná se o klasický výklad karet, kdy Vám řeknu, co Vás čeká a nemine. Tarot zde používáme jako nástroj, díky kterému můžeme sice skutečně nahlédnout pod pokličku a zjistit, jaké zkoušky nás čekají, ale především díky jeho symbolům odhalíme příčiny našich zádrhelů v životě a podíváme se, co je třeba podniknout pro to, abychom se z nich vypletli a byli blíže sobě. Často se lidé ptají, co je čeká, ale už si nevidí pod nohy. Málo žijí v přítomnosti a ještě se drží starých dobrých časů (nebo také zlých a nedokážou odpustit). 

Je třeba, abychom minulost použili jako materiál k ponaučení, začali hlouběji meditovat nad jejím přínosem pro současnost a vytřídili a propustili ty zkušenosti z minulosti, které jsou už příliš stereotypní a vedou spíše k vytváření omezení. Zbylé zkušenosti můžeme dále používat v praxi a navíc si vytvářet nové a lepší postupy pro současný život. Tím lépe se nám bude dařit i v budoucnu, protože začneme držet náš život zdravým způsobem ve svých rukách. 

Dále se můžeme podívat, co bychom v našem životě měli rozvíjet a jak o sobě a svých darech vlastně uvažujeme. Někdy na sebe v našem rozvoji moc tlačíme a trestáme se za každou chybu. Potom se naše dary nemohou projevit naplno, protože je škrtíme a považujeme je za málo vytříbené. Nebo naopak o svých darech nepřemýšlíme a raději utíkáme do pózy malého člověka, který se raději veze, protože je to pohodlné a praktické. Potom se ale nedivme, že za nás náš život řídí někdo jiný. Naše unikátní dary potřebují odpovídající péči, naše uznání a také ochotu převzít za ně odpovědnost, oddat se jim. Potom se nám v životě může dařit lépe a lépe a kolikrát se nám potom otevřou dveře, na které bychom předtím ani ve snu nepomysleli. :-)

Sezení trvá zhruba hodinu až hodinu a půl. Nepoužíváme při něm pouze tarot, ale například automatickou kresbu a písmo a také vhled pomocí mayské astrologie. Pro každého člověka upravuji sezení dle jeho podstaty. Nemám jednolitý postup pro každého, protože každý jsme trochu jiný. Součástí bývá i meditace.