Co nabízím

Terapie s tarotem a Aura-Somou

Během sezení nahlížíme pozvolna pod povrch věcí a společně rozkrýváme to, co je pro vás nyní podstatné. Objevujeme, co je třeba vypustit, na jaké dary a témata v nás se více zaměřit a která témata uzdravit, abyste se dále mohli posouvat ve svém vývoji více do hloubky. Společně pracujeme na sebe-posílení, pocitu naplnění a znovuobjevení vašeho volání, vaší vize. Můžeme tak najít příčinu nerovnováhy ve vztazích, v pracovní oblasti i milostném životě a navázat pověstnou přetrženou nit.

Při sezení pracujeme s tarotem, barevnými lahvičkami Aura-Soma a intuitivní kresbou. Nebojte se, nikdo vás nebude zkoušet z kreslení, jedná se o hravé uvolnění a sebevyjádření. :-D Podle potřeby je součástí sezení i malá meditace.

Hlubinná krystaloterapie pro vnitřní dítě

Při této terapii vycházím z mých poznatků z Theta terapie a Aura-Soma barevné terapie. Během ní pracuji podle potřeby s krystaly, jemnými dechovými technikami a světelnými kódy dle Steva Rothera. Podle potřeby tvoříme i odblokovací a vylaďující afirmace. Terapie probíhá na lehátku, kde nejdříve klienta uvedu do meditační hladiny. V meditaci rozkrýváme témata, která jsou pro klienta aktuální a je ochoten je otevřít a zpracovat. Nikdy klienta netlačím do témat, která není připraven řešit, nevedlo by to k žádnému účinku. Pomocí afirmací, prodýchávání a jemného působení krystalů uvolňujeme bloky na všech rovinách člověka (tělesné, duševní a duchovní).

Tato terapie je vhodná pro zpracování různých druhů traumat, ať už jsou to poporodní traumata u matky a dítěte, či následky šikany, zneužití, šoků apod. a také pro posílení pocitu bezpečí a celkové vyladění vnitřního muže, ženy i dítěte. Vnitřní dítě je plodem lásky našeho vnitřního muže a vnitřní ženy. Podle toho, jak máme v sobě vyrovnaný mužsko-ženský princip, je naše vnitřní dítě buď vyvážené, anebo se nachází v jistém druhu nerovnováhy. Náš stav nám potom krásně zrcadlí lidé okolo nás a také způsob, jakým se vyrovnáváme s nepříznivými situacemi. Krystaloterapie pro vnitřní dítě může přispět k celkovému vyrovnání a vyvážení a tím se člověk snadno odbrzdí a odlepí z místa.

Pouze prosím ty, kteří berou nějakou medikaci, aby mi tuto skutečnost hlásili předem. Terapie dále nenahrazuje lékařské ošetření. Jedná se o metodu osobního rozvoje.

Osobní obraz

Buď si můžete zakoupit některý z obrazů, který vás zaujme v mé galerii a nebo je další možností osobní harmonizační obraz. Tam je ta výhoda, že jde velikostně přizpůsobit. Osobní obraz maluji akrylem na plátno. Používám kvalitní malířské plátno od českého výrobce a barvy, se kterými mám dobrou zkušenost. Záleží mi na tom, aby obrázek zářil a plnil ten účel, který má. K vyhotovení osobního obrazu potřebuji Vaše jméno a datum narození. Cena se řídí podle velikosti. Obraz lze vytvořit nejen pro vás jako osobu, ale třeba pro firmu, určitý prostor (třeba pro podporu tanečního sálu, ložnice či obývacího pokoje) nebo třeba jako symbol partnerství a rodiny. Vaše představy s Vámi velmi ráda prodiskutuji. Obraz posílám kurýrní službou nebo se můžeme domluvit na osobním předání.

Rituál vstupu do ženství (Přijetí menstruace, tvořivosti a plodnosti)

Je určen pro dívky, které se chtějí nechat uvést do ženství a přijmout své zrající ženské tělo, svou intimitu, anebo pro ženy, které si neprožily příliš hezký vstup do ženství a chybí jim přijetí a uznání ženou. Tímto rituálem může projít jak 13letá dívka, tak 60letá babička. Nejde zde o věk, ale o to, aby se žena začala cítit dobře ve své síle, byla schopná oslavovat samu sebe jen tak a naprosto bez podmínek. Tento rituál bývá pro ženy vysoce očistný a skutečně po něm dosedne žena na svůj trůn.

Tento rituál lze koncipovat jako terapii pro jednu ženu nebo jako skupinovou rituální terapii, kdy si žena může s sebou přivést své kamarádky, sestry a všechny ženy, kterým věří. Ideální je skupinka pěti žen. Rituál mohu uspořádat u mě ve studiu nebo u vás doma, záleží na vašem rozhodnutí..

Poradna po skypu

V případě, že byste se ke mně nedostali, mohu Vám nabídnout poradnu po skypu nebo můžeme zvolit videochat přes Facebook. Konzultace po telefonu je pro mě bohužel náročná na uši, proto raději volím tuto formu. Konzultaci je pouze třeba uhradit předem na účet 

173052992/0300.

Konzultace je možná na 30 minut nebo hodinu.