Co nabízím

Terapie s tarotem a Aura-Somou

Během sezení nahlížíme pozvolna pod povrch věcí a společně rozkrýváme to, co je pro vás nyní podstatné. Objevujeme, co je třeba vypustit, na jaké dary a témata v nás se více zaměřit a která témata uzdravit, abyste se dále mohli posouvat ve svém vývoji více do hloubky. Společně pracujeme na sebe-posílení, pocitu naplnění a znovuobjevení vašeho volání, vaší vize. Můžeme tak najít příčinu nerovnováhy ve vztazích, v pracovní oblasti i milostném životě a navázat pověstnou přetrženou nit.

Při sezení pracujeme s tarotem, barevnými lahvičkami Aura-Soma a intuitivní kresbou. Nebojte se, nikdo vás nebude zkoušet z kreslení, jedná se o hravé uvolnění a sebevyjádření. :-D Podle potřeby je součástí sezení i malá meditace.

Hlubinná krystaloterapie pro vnitřní dítě

Při této terapii vycházím z mých poznatků z Theta terapie a Aura-Soma barevné terapie. Během ní pracuji podle potřeby s krystaly, jemnými dechovými technikami a světelnými kódy dle Steva Rothera. Podle potřeby tvoříme i odblokovací a vylaďující afirmace. Terapie probíhá na lehátku, kde nejdříve klienta uvedu do meditační hladiny. V meditaci rozkrýváme témata, která jsou pro klienta aktuální a je ochoten je otevřít a zpracovat. Nikdy klienta netlačím do témat, která není připraven řešit, nevedlo by to k žádnému účinku. Pomocí afirmací, prodýchávání a jemného působení krystalů uvolňujeme bloky na všech rovinách člověka (tělesné, duševní a duchovní).

Tato terapie je vhodná pro zpracování různých druhů traumat, ať už jsou to poporodní traumata u matky a dítěte, či následky šikany, zneužití, šoků apod. a také pro posílení pocitu bezpečí a celkové vyladění vnitřního muže, ženy i dítěte. Vnitřní dítě je plodem lásky našeho vnitřního muže a vnitřní ženy. Podle toho, jak máme v sobě vyrovnaný mužsko-ženský princip, je naše vnitřní dítě buď vyvážené, anebo se nachází v jistém druhu nerovnováhy. Náš stav nám potom krásně zrcadlí lidé okolo nás a také způsob, jakým se vyrovnáváme s nepříznivými situacemi. Krystaloterapie pro vnitřní dítě může přispět k celkovému vyrovnání a vyvážení a tím se člověk snadno odbrzdí a odlepí z místa.

Pouze prosím ty, kteří berou nějakou medikaci, aby mi tuto skutečnost hlásili předem. Terapie dále nenahrazuje lékařské ošetření. Jedná se o metodu osobního rozvoje.

Rituál vstupu do ženství (Přijetí menstruace, tvořivosti a plodnosti)

Je určen pro dívky, které se chtějí nechat uvést do ženství a přijmout své zrající ženské tělo, svou intimitu, anebo pro ženy, které si neprožily příliš hezký vstup do ženství a chybí jim přijetí a uznání ženou. Tímto rituálem může projít jak 13letá dívka, tak 60letá babička. Nejde zde o věk, ale o to, aby se žena začala cítit dobře ve své síle, byla schopná oslavovat samu sebe jen tak a naprosto bez podmínek. Tento rituál bývá pro ženy vysoce očistný a skutečně po něm dosedne žena na svůj trůn.

Tento rituál lze koncipovat jako terapii pro jednu ženu nebo jako skupinovou rituální terapii, kdy si žena může s sebou přivést své kamarádky, sestry a všechny ženy, kterým věří. Ideální je skupinka pěti žen. Rituál mohu uspořádat u mě ve studiu nebo u vás doma, záleží na vašem rozhodnutí..