Co nabízím

Sezení s tarotem a Aura-Somou

Během sezení nahlížíme pozvolna pod povrch věcí a společně rozkrýváme to, co je pro vás nyní podstatné. Objevujeme, co je třeba vypustit, na jaké dary a témata v nás se více zaměřit a která témata uzdravit, abyste se dále mohli posouvat ve svém vývoji více do hloubky. Společně pracujeme na sebe-posílení, pocitu naplnění a znovuobjevení vašeho volání, vaší vize. Můžeme tak najít příčinu nerovnováhy ve vztazích, v pracovní oblasti i milostném životě a navázat pověstnou přetrženou nit.

Při sezení pracujeme s tarotem, barevnými lahvičkami Aura-Soma a intuitivní kresbou. Nebojte se, nikdo vás nebude zkoušet z kreslení, jedná se o hravé uvolnění a sebevyjádření. :-D Podle potřeby je součástí sezení i malá meditace.

Hladivá krystaloterapie

V životě bývají situace, kdy se odpojíme od vnímání svého těla a duše. Stává se to ve spěchu, při rychlém způsobu života či následkem šoku (autonehoda, náročná operace, znásilnění či jiná traumata). Takový šok zůstává v těle zapsaný a můžeme jej cítit jako pocit oddělenosti nebo únavy a nerovnoměrného využívání energie.

Při této terapii téměř nemluvíme. Aplikujeme sílu láskyplného doteku a energie krystalů, které se pokládají na tělo, kolem lehátka nebo jimi jemně uhlazuji tělo fyzické a jemnohmotné. Při této terapii dochází k celkovému uvolnění, lepšímu vnímání své přítomnosti a k prohloubení dechu. 

Poradna po skypu: Můžete objednávat

V případě, že byste se ke mně nedostali, mohu Vám nabídnout poradnu po skypu nebo můžeme zvolit videochat přes Facebook. Konzultace po telefonu je pro mě bohužel náročná na uši, proto raději volím tuto formu. Konzultaci je pouze třeba uhradit předem na účet 

173052992/0300.

Konzultace je možná na 30 minut nebo hodinu. 


Rituál-terapie Menarché

Tato služba je určena ženám od 13 do 99 let. První menstruace a doba okolo ní bývá pro každou ženu velmi citlivá. Jedná se o přechod z fáze malého děvčátka do fáze dospívající dívky a ženy. Události, které toto období doprovázely nebo doprovází, mohou ovlivnit přístup ženy k vnímání její krásy, jejího těla a ženství. Často právě zde vznikají bloky související s nízkým sebehodnocením a hledáním své hodnoty tam, kde není. Je-li dívka v nás uvězněná, jsme potom příliš upjaté, stažené nebo máme pocit, že nám něco chybí.

Tato terapie může proběhnout jako rituál pro skupinku nebo jako samostatná terapie. Není určena jen pro dívku, která poprvé menstruuje, je určena i pro ženu, která by ráda s chutí a do hloubky uctila a oslavila to nespoutané a hravé děvče, které v sobě nosí. 

Osobní obraz

Buď si můžete zakoupit některý z obrazů, který vás zaujme v mé galerii a nebo je další možností osobní harmonizační obraz. Tam je ta výhoda, že jde velikostně přizpůsobit. Osobní obraz maluji akrylem na plátno. Používám kvalitní malířské plátno od českého výrobce a barvy, se kterými mám dobrou zkušenost. Záleží mi na tom, aby obrázek zářil a plnil ten účel, který má. K vyhotovení osobního obrazu potřebuji Vaše jméno a datum narození. Cena se řídí podle velikosti. Obraz lze vytvořit nejen pro vás jako osobu, ale třeba pro firmu, určitý prostor (třeba pro podporu tanečního sálu, ložnice či obývacího pokoje) nebo třeba jako symbol partnerství a rodiny. Vaše představy s Vámi velmi ráda prodiskutuji. Obraz posílám kurýrní službou nebo se můžeme domluvit na osobním předání.